Skandāls Daugavpilī – aiztur medikamentu nelegālus tirgotājus

1 komentārs

Jūnija vidū Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki pieķēra astoņus tirgoņus, kas izplatījuši nelegālus medikamentus.

Kopā atsavināts vairāk nekā 17 tūkstošus vienību, nelegālo medikamentu: tabletes, ziedes, pudeles, pulveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VP ENAP darbinieki iepriekš bija saņēmuši informāciju, ka Daugavpilī tiek izplatīti nelegāli medikamenti, kas ievesti no Krievijas Federācijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Šā gada 17. jūnijā ENAP, piesaistot Pārtikas un veterināro dienestu un Veselības inspekciju, veica pārbaudes vairākās Daugavpils tirdzniecības vietās.

Pārbaudes gaitā kopā aizturētas astoņas personas, kas tirgojušas medikamentus, uztura bagātinātājus, ziedes un citas preces, kuru izplatīšana Latvijas Republikas teritorijā bez attiecīgas atļaujas ir aizliegta. Kopā atsavinātas vairāk nekā 17 000 vienības – tabletes, ziedes, pudeles, pulveri –, nelegālo medikamentu aptuveni ar 160 dažādiem nosaukumiem, bet pret tirgotājiem uzsāktas administratīvās lietvedības.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ko?
    0

    ko?

    Cerams,ka turpmāk varēs nopirkt.Daudzi cilveki perk tur,ir letāk un labākas zāles,nevajag recepti.tam pasam analgīnam.

    03.07.2015 13:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas