Sieviete Barona ielā pārkāpj noteikumus un iebrauc izraktā bedrē

2 komentāri

Sodu par satiksmes noteikumu pārkāpšanu ne vienmēr nākas saņemt no policistiem. Reizēm soda, ja tā var teikt, pati dzīve. Kāda sieviete pārkāpa satiksmes noteikumus un iebrauca uz ielas izraktā bedrē.

Barona iela Rīgā šobrīd sagādā galvassāpes ne vienam vien autovadītājam, jo, tā kā Barona iela ir gandrīz pilnībā slēgta, citās ielās veidojas sastrēgumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas var nozīmēt, piemēram, krietni ilgāku braukšanu uz vai no darba. Un tā tas būs līdz decembrim, ja ne līdz jaunajam gadam.

Protams, ka cilvēkiem gadās neskatīties uz zīmēm un gadās arī izlikties, ka viņi tās neredz. Zīmes – iebraukt aizliegts un caurbraukt aizliegts – mēdz nozīmēt ne tikai, ka remontstrādniekiem nepatiks, ja kāds tur brauks, bet arī – ka iela tik tiešām nav caurbraucama. Par to pārliecinājies kāds automašīnas vadītājs, iebraucot pamatīgā bedrē.

Pie stūres šim spēkratam bijusi kāda dāma, un aculiecinieki vīrieši centušies viņu glābt, automašīnu mēģinot pacelt, taču neveiksmīgi.

Šodien priekšpusdienā Volvo bedrē vairs nebija, tā īsti nebija vairs arī bedres, bet situācija Brīvības un Ģertrūdes ielas krustojumā atgādināja to, ko var nosaukt par – kā māku, tā ”maunu”.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Omite.
  0

  Omite.

  Jja nu te aizliegumi it ka ir... Bet masinas brauc un liek cik tiktik.... Pilnas malas ar noparkotam. UN kur tad rigas satiksmes uzraugi. PIlns macins butu meram ar soda naudam. BEt tik brauc kaut ari zime. Kiegelis iebraukt aizliekts. Un ne vienam nav dalas

  19.11.2015 11:13

 • Nicole A. Kalnina
  0

  Nicole A. Kalnina

  Tiešām Brīvības un Ģetrūdes ? Ne Barona un Ģertrūdes? Bija vairāki Volvo?

  18.11.2015 13:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas