Sieviete Centrālcietumā cenšas ienest narkotikas

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Centrālcietuma teritorijā aizturēta sieviete, pie kuras atrastas narkotiskās vielas. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka 1992. gadā dzimusī sieviete bija ieradusies apciemot kādu no ieslodzītajiem.

Mantu pārbaudes laikā pie viņas atrada un atsavināja iepakojumu, kurā atradās narkotiskās vielas – 30 tabletes klonazepāma un 20 tabletes diazepāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noskaidrojot sievietes identitāti, policijas darbinieki konstatēja, ka aizturētā jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu.

Šobrīd pret sievieti ir sākti divi kriminālprocesi. Viens kriminālprocess sākts par narkotisko vielu nodošanu personām, kuras ievietotas ieslodzījuma vietās, kam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Savukārt otrs kriminālprocess sākts par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, paredzot sodu – brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas