Sestdiena Latvijai izvērtusies traģiska – seši noslīkušie

0 komentāri

Par spīti atbildīgo dienestu brīdinājumiem par atpūtu pie ūdens karstā laikā, sestdiena Latvijā izvērtusies traģiska – noslīkuši seši cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka Talsos noslīcis aptuveni 45 gadus vecs vīrietis. Ērgļu novadā noslīcis aptuveni 30 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

12 gadus veca meitenīte noslīkusi jūrā pie Salacgrīvas. Rīgā, Voleros, noslīcis cilvēks, kura vecums pagaidām nav noskaidrots.

Ir vēl nepilnīgas ziņas par diviem noslīkušiem cilvēkiem, kurus meklēja ūdenslīdēji, bet neatrada. Līdz ar to precīzu ziņu par viņiem vēl nav. Vienā dienā seši noslīkuši cilvēki esot ļoti daudz, skaidro VUGD.

Sestdien slimnīcās nogādāti trīs cilvēki, kuri bija slīkuši un tika izglābti. Kā pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja, visi negadījumi notikuši Rīgas reģionā.

No noslīkšanas izdevies izglābt 30, 40 un 70 gadus vecus cilvēkus. Mediķi izglābtajiem snieguši medicīnisko palīdzību.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas