Seksuāls izvirtulis pašapmierinās publiskā vietā

0 komentāri

Pagājušās nedēļas svētdienā, Dziesmu svētku noslēguma laikā, Degpunktā skatītāja Rūta Rīgas centrā kādā vārtrūmē pamanījusi vīrieti, kurš pašapmierinās. Sieviete par notikušo ziņoja policistiem, taču gandrīz nedēļu pēc iesnieguma uzrakstīšanas likumsargi ar viņu nav sazinājušies.

Pulkstenis rādīja ap 15.30 pēcpusdienā, kad Rūta iepretim Centrālajai stacijai gāja centra virzienā. Vienā no vārtrūmēm meitene nejauši pamanīja vīrieti, kurš bija atkailinājis ķermeņa lejasdaļu un pašapmierinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Rīgas centra iecirknī saka, ka Rūtas iesniegums ir uztverts nopietni un informācija tiek pārbaudīta. Vienkārši vajadzīgs laiks, kamēr no visām firmām izdodas pieprasīt videoierakstus.

Ja esat kļuvis par aculiecinieku seksuāla rakstura vai jebkāda cita veida noziegumam, noteikti nekavējoties zvaniet policijai pa tālruni 110. Tieši tādā veidā lielākoties pārkāpējus izdodas aizturēt uz karstām pēdām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas