Papildināta – Ogrē bojāgājušais jaunietis esot pazudis jau iepriekšējā vakarā

2 komentāri

Ogres novadā kādā pamestā ēkā atrasts vietējā bērnunama audzēkņa līķis, portālam Skaties.lv apstiprināja Valsts policijas pārstāvji.

“Netālu no bērnunama Laubere teritorijas šorīt konstatēts 17 gadus veca jaunieša līķis. Uz vietas tika konstatēts, ka acīmredzamas vardarbības nāves pazīmju nav, taču uzsākts kriminālprocess un tiks veikta ekspertīze, lai skaidrotu, kas ir jaunieša nāves cēlonis,” portālam Skaties.lv stāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunietis iepriekšējā vakarā izgājis no bērnunama un vairs nav atgriezies. Meklējot jaunieti, audzinātāja ap pusnakti bija apstaigājusi pagastu. Sākotnēji bērnunama darbinieki domājuši, ka viņš devies pie saviem draugiem uz kādu dzīvokli. Tomēr, tā kā bērnunama darbiniece jaunieti nav atradusi, viņa atgriezusies aprūpes iestādē un gaidījusi, kad viņš atgriezīsies, ziņo raidījums Degpunktā.

Tā kā jaunietis neatgriezies arī no rīta un uz tālruņa zvaniem neatbildējis, iestādes darbinieki vērsušies policijā.

Bērnunama vadītājs pieļauj, ka notikušajā, visticamāk, iesaistīts arī alkohols. Mirušais tiek raksturots kā puisis ne ar to labāko raksturu.

Tagad turpinās izmeklēšana un vairāk par notikušo jums stāstīsim jau rītvakar. Turpinājumā notikumu kopsavilkums.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Arnis
    0

    Arnis

    Virsrakstā raksta Ogrē, tekstā Lauberē! Tās tomēr ir dažādas vietas!

    30.07.2015 19:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas