Sarkandaugavā uzspridzina dzīvokli, bet evakuēties nevēlas

0 komentāri

Sestdienas naktī Sarkandaugavā nogranda spēcīgs sprādziens. Eksplodējot gāzei, Ziemeļu ielas 16 nams gandrīz palika bez vienas sienas.

Cik gan vienaldzīgam prātam jābūt, lai, nograndot gāzes sprādzienam paša dzīvoklī, iemītnieki atteiktos evakuēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šāda situācija sestdienas naktī piedzīvota Sarkandaugavā. Gāzes balona eksplozijas dēļ gandrīz sabrukusi māja ar astoņiem dzīvokļiem.

Sagrautā dzīvokļa saimnieks pēc sprādziena it nemaz nejuties vainīgs, bet vēl sadusmojies, ka esot par velti izcelts no dzīvokļa – nekas taču neesot noticis.

Kaimiņi saka, – ja dzer līdz baltajām pelītēm, tad šāds sprādziens varbūt tiešām viņiem nav nekas īpašs, bet patiesībā bojā varēja aiziet nevainīgi cilvēki. Mājas iemītnieki tagad cer, ka veco iedzīvotāju vietā atnāks jauni un kārtīgi cilvēki.

Rīgas Namu pārvaldniekā saka, – mājā uz dzīvi varēs palikt tikai tie iedzīvotāji, kuru mitekļi atrodas nostāk no sprādzienā cietušā dzīvokļa.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas