Robežsargi izjauc vērienīgu kontrabandas mēģinājumu

0 komentāri

Aizvadītajā diennaktī robežsargi sadarbībā ar Valsts policijas (VP) darbiniekiem aizturēja piecas personas, kuras pārvietoja melnās polietilēna plēvēs ietītas 12 kastes ar 120 000 cigarešu.

Kā norādīja Valsts robežsardzē, Daugavpils pārvaldes robežsargi sadarbībā ar VP darbiniekiem Krāslavas novadā Kaplavas pagastā aptuveni kilometra attāluma no valsts robežas aizturēja piecas personas, kuras pārvietoja melnās polietilēna plēvēs ietītas 12 kastes ar kontrabandas cigaretēm – kopumā 120 000 cigarešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divi Latvijas pilsoņi tika aizturēti meža masīvā, bet vēl trīs Latvijas pilsoņi mēģināja bēgt un tika aizturēti tikai pēc vajāšanas kādā viensētas pagalmā. Kriminālprocesa tālākās darbības veic policijas amatpersonas.

Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka uz Londonu izceļojošs Latvijas pilsonis nevar uzrādīt derīgu ceļošanas dokumentu. Persona mēģināja izceļot ar Latvijas Republikas atgriešanās apliecību. Tika noformēts lēmums par liegumu personai izceļot no valsts.

Grebņevas Robežsapsardzības nodaļas robežsargi pierobežas joslā Kārsavas novada Malnavas pagasta Grebņevas ciemā ārpus valsts nozīmes ceļa konstatēja divus Latvijas pilsoņus bez speciālām caurlaidēm. Personām tika noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Otrdien, 30.jūnijā, Valsts robežsardzes amatpersonas kopumā uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 33 likumpārkāpumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas