Robežsardze notver 11 vjetnamiešus un trīs cilvēku kontrabandistus

0 komentāri

Šā gada 20. un 21. septembrī Preiļu un Daugavpils novadā robežsargi aizturēja divas nelegālo imigrantu grupas, kopā 11 Vjetnamas pilsoņus un 3 pārvietotājus – 2 Tadžikistānas un 1 Krievijas pilsoni.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu, veicot robežas apsekošanu, par Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu Salienas pagastā robežsargi aizturēja 4 Vjetnamas pilsoņus (3 vīriešus un 1 sievieti) un pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma personu pārvietotāju – 1972. gadā dzimušo Krievijas pilsoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt svētdienas vakarā un pirmdienas rītā Preiļu apkaimē tika aizturētas vēl divas Vjetnamas pilsoņu grupas, vienu no tām pavadīja 2 Tadžikistānas pilsoņi.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu un par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākti kriminālprocesi. Vjetnamas un Tadžikistānas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpilī, savukārt Krievijas pilsonis ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas