Rīgā uz gājēju pārejas notriekta sieviete; iespējams, šoferis rupji pārkāpis noteikumus

0 komentāri

Otrdienas pievakarē, tikai dažas minūtes pēc pieciem, galvaspilsētā, Lomonosova ielā uz gājēju pārejas notriekta kāda jauna sieviete. Notikušā aculiecinieki un “Opelīša” vadītājs darījuši visu, lai palīdzētu cietušajai – izsaukuši policistus un neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Šobrīd, Valsts policijā par notikušo uzsākta izmeklēšana, un kārtības sargi apstiprina vien to, ka ir apzināti šī nelaimes gadījuma aculiecinieki. Diemžēl no sīkākiem komentāriem vismaz pagaidām izmeklētāji atturas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka vieglā auto stūrētājs, kurš notriecies jauno sievieti, pirms notikušā, esot rupji pārkāpis satiksmes noteikumus, kā rezultātā viņš nav spējis laikus apstāties. Par laimi, šī neuzmanība nav beigusies ar traģiskām sekām.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas