Rīgā turpina plaukt tā dēvēto nakts ”točku” bizness

0 komentāri

Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki bija saņēmuši informāciju par kādu diennakts veikalu, kur alkohola tirdzniecība notiek arī nakts laikā.

Pārbaudot saņemto informāciju, policisti apsekoja vairākas adreses, kurās atrodas veikali ar informācijas sniedzēja minēto nosaukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā otrdienā, 1. decembrī, pēc pulksten 22.00 diennakts veikalā Tallinas ielā policisti veica kontrolpirkumu – šampanieša pudeli, kas tika pārdota.

Saistībā ar akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu ir uzsākta administratīvā lietvedība. Par šādu likuma pārkāpumu fiziskajām personām var uzlikt naudas sodu no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Tāpat uzsākta arī administratīvā lietvedība par pārkāpumiem grāmatvedības jomā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas