Rīgā piekauta 13 gadīga meitene; aculiecinieki nepalīdz, bet filmē video

165 komentāri

Rīgā piekauta 13 gadus veca meitene. Notikušajam liecinieki ir vairāki cilvēki, no kuriem neviens neesot pusaudzei palīdzējis, bet gan stāvējuši netālu un uzņēmuši video, liecina ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Saskaņā ar jaunāko informāciju, cietušas kautiņā ir divas meitenes. Uzbrucējas arī ir pusaudzes aptuveni tādā pašā vecumā, portālam Skaties.lv sacīja policijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban saskaņā Valsts policija ir ierosinājusi lietu, notiek izmeklēšana un uzbrucēju personību noskaidrošana.

Tāpat lūgts aculieciniekiem nodot cietušās meitenes mātei uzfilmētos video, jo tie var palīdzēt izmeklēšanā. Arī Valsts policijas pārstāvji norāda, ka video palīdzētu sodīt vainīgās uzbrucējas.

”Rīdzinieki, lūdzu “šērojiet”. Par pamestiem kaķīšiem un pazudušiem sunīšiem ziņas tiek “šērotas” tūkstošiem, bet te ir cilvēks, cietis bērns un diennakts laikā tika viens ”šērs”,” tā liecina ieraksts Facebook.

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

165 komentāri

TOP komentāri

 • Monta KeNiNa
  +29

  Monta KeNiNa

  Cilvēki paliek aizvien nežēlīgāki, ko trīspadsmit gadīgas meitenes nesadalija? ŠAUMAS arī par cilvēka bezjūtīgumu, sodit vajadzētu gan to kausli, gan filmētājus. Lai cilvēki aizdomājas, vai tiešām nebija iespējas palīdzēt?

  05.05.2015 10:06

 • Liene
  +28

  Liene

  Cilvēka nežēlībai nav gala..NELIEŠI,kas stāvēja malā un uz to visu noraudzījās,un filmēja..FUIJ jums..

  05.05.2015 10:18

 • Agita
  +24

  Agita

  Filmētāji ir līdzatbildīgi vardarbībā, jo pieļāva to, nenovērsa.

  05.05.2015 11:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas