Rīgā mīklainos apstākļos pazudusi mūķene

0 komentāri

Gaišā dienas laikā Rīgā, Pārdaugavā, bez vēsts pazudusi kāda 80 gadus veca kundze. Viņas prombūtne ļoti satraukusi tuviniekus, kuri pazudušajai sievietei pa pēdām gatavi sūtīt pat privātdetektīvu.

Sestdien ap pulksten astoņiem no rīta 80 gadus vecā Leonīda Tatarčuka pēc dievkalpojuma izgāja no Svētā Jāzepa baznīcas Iļģuciemā, bet Ķīpsalā, klosterī Enkura ielā 9, neatgriezās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Leonīda ir mūķene un viņai ienaidnieku nav, tāpēc sievietes bezvēsts prombūtni tuvinieki uztver ļoti sāpīgi. Varbūt dievbijīgā māmuļa apmaldījusies.

Ne mobilā telefona, nekā viņai nebija, izņemot atslēgas un rožukroni.

Viņai bija viens ceļš no baznīcas – gar Dzegužkalnu pa Daugavgrīvas ielu, tālāk uz Ķīpsalu, pāri gājēju tiltiņam prom uz klosteri. Varbūt mūķenei kāds uzbrucis un gribējis paņirgāties viņas pārliecības dēļ.

Saprotams, ka 80 gadus vecajai kundzei bija arī problēmas ar veselību, bet ticība viņu turējusi uz kājām katru dienu no jauna.

Ja variet palīdzēt tuviniekiem atrast 80 gadus veco Leonīdu Tatarčuku, ziņojiet viņiem personīgi pa tālruni: 25867816 vai vērsieties tuvākajā policijas iecirknī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas