Rīgā izveidojies kilometriem garš sastrēgums. Pie vainas divi šoferi

1 komentārs

Par trešdienas iespaidīgāko satiksmes sastrēgumu bija parūpējušies divi autobraucēji, kuri agrā pēcpusdienā nespēja sadalīt ceļu uz Lubānas ielas apļa, tādējādi aizkavējot satiksmi. Tādēļ sabiedriskais transports kavējis vismaz pusstundu, bet šoferiem nācās gaidīt vairākus kilometrus garā sastrēgumā.

Dažas minūtes pēc vieniem dienā Lubānas ielas galā esošajā aplī sadūrušies divi automobiļi. Lai arī varētu teikt, ka šis negadījums ir pavisam neliels, sabojātie spēkrati gandrīz pilnībā bloķējuši ceļu Ulbrokas virzienā. Līdz ar to gandrīz acumirklī uz Lubānas ielas izveidojies milzīgs sastrēgums – vairāku kilometru garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Lūk, ko par negadījumu saka iesaistītie šoferi:

Antons, mikroautobusa vadītājs:

Es braucu pa labo malējo joslu. Devos virzienā uz Juglas ielu… Un pēkšņi sitiens!

Peugeot vadītāja:

Es braucu mājās uz Jēkabpili… Braucu pa joslu, parādīju pagriezienu, lai nogrieztos, un mēs viens otru nepamanījām. Nedaudz sadūrāmies…

Diemžēl abu automašīnu vadītāji nezināšanas, baiļu vai kādu aizspriedumu dēļ nespēja vienoties par avārijas apstākļiem bez policijas iesaistīšanās. Tādēļ gandrīz četrdesmit minūtes spēkrati atstāti uz brauktuves. Par to gan nebūt nepriecājās citi satiksmes dalībnieki, kuriem šā notikuma dēļ ceļā nācās pavadīt daudz vairāk laika, nekā plānots.

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • strāva
    0

    strāva

    Dāmīte brauca kā režisors Timrots mācīja. Un te ir rezultāts.

    14.11.2015 06:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas