Rīgā aiztur ar gāzes pistoli un nazi bruņotus jauniešus

0 komentāri

Šonakt pie Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbiniekiem vērsās divi satraukti vīrieši, kuriem draudēts ar ieroci. Abi vīrieši norādīja uz netālu esošo jauniešu kompāniju. Ar jauniešiem veiktas pārrunas, kuru laikā pamanīts, ka vienam no viņiem aiz biksēm ir aizbāzts šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

Jaunietis nekavējoties pārmeklēts un konstatēts, ka pie viņa atrodas ne tikai gāzes ierocis, bet arī saliekamais nazis, mobilais telefons un melni ādas cimdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais vīrietis nevarēja paskaidrot, kādam nolūkam visi atrastie priekšmeti viņam ir nepieciešami, tāpat atteicās nosaukt savus personas datus.

Pēc atkārtota pieprasījuma jaunietis tomēr nosauca personas datus, taču, pārbaudot viņa vizuālo atbilstību ar datubāzēs pieejamo personas attēlu, konstatēts, ka viņš uzdodas par citu personu. Jaunietis aizturēts.

Sazinoties ar Valsts policijas darbiniekiem, noskaidrots, ka netālu notikusi bruņota laupīšana. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijas iecirknī lietas apstākļu noskaidrošanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas