Reibumā pie stūres pieķertais Talsu policijas priekšnieks zaudējis darbu policijā

0 komentāri

Alkohola reibumā pie automašīnas stūres pagājušā gada novembrī pieķertais Talsu policijas priekšnieks Mārtiņš Ziediņš šī pārkāpuma dēļ vairs nepilda dienesta pienākumus policijā.

Pagājušā gada 29.novembra vakarā toreizējais Talsu policijas iecirkņa priekšnieks Ziediņš Talsos izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, ar privāto automašīnu Audi A3 uzbraucot stāvošai automašīnai. Noskaidrots, ka viņš atradies alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziediņš policijā vairs nestrādā, bet par Talsu policijas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāju iecelts Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Jānis Romaško, informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Valsts policijas (VP) Iekšējās drošības birojs veic izmeklēšanu arī saistībā ar šī gada 13.janvārī notikušo ceļu satiksmes negadījumu, ko, esot alkohola reibumā un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, izraisīja Kuldīgas iecirkņa ceļu policists Klāvs Osis, aģentūrai LETA apstiprināja Šteinberga.

Par šo ceļu satiksmes negadījumu, kad Kuldīgas ceļu policista Oša vadītā automašīna Audi A6 nobrauca no ceļa un apgāzās, turpinās iekšējā izmeklēšana. Policijā apstiprināja jau izskanējušo informāciju, ka ceļu policists bijis 1,75 promiļu reibumā un, iespējams, ievērojami pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Visticamāk, arī viņš dienestu policijā nevarēs turpināt. Ja iekšējā izmeklēšanā policista vaina tiek pierādīta, tad viņam par šādiem pārkāpumiem ir jāuzņemas atbildība, teica Šteinberga.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas