Purvciemā no degošas mājas ugunsdzēsēji caur logiem glābj iedzīvotājus

0 komentāri

Postošā ugunsnelaime Rīgā Purvciemā beigtos traģiski, ja būtu nakts un cilvēki gulētu. Tā kā dzīvoklis vienā no daudzstāvu mājām uzliesmoja dienas laikā, daudzie aculiecinieki steidza saukt ugunsdzēsējus un pateicoties viņiem visi cilvēki izglābti. Īpašumam gan nodarīti pamatīgi zaudējumi.

Šodien pusdienas laikā Purvciemā Zvaigznāju gatvē uzliesmoja daudzdzīvokļu mājas 3. stāva dzīvoklis. Liesmu mēles šāvās ārā pa logu un vairāku mitekļu īpašniekiem draudēja nosmakšana vai par sadegšana. Vairāki cilvēki jau bija izkārušies pa logiem un ja palīdzība neatsteigtos laikus, visticamāk nāktos lekt. Glābējus izsaukuši kaimiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji no trešā, ceturtā un piektā stāva logiem kopumā izcēluši trīs cilvēkus. Vēl divi cauri dūmiem izvesti pa trepēm.

Daudzi iedzīvotāji pat brīdī, kad ugunsdzēsēji jau pamazām taisījās prom, joprojām nespēja noticēt notikušajam. Mājā nekad nekas tik traks nav atgadījies, bet tagad gribot negribot jāsāk domāt par dūmu detektoriem vai kādu signalizāciju.

Pēc Degpunktā rīcībā esošās informācijas trešā stāva dzīvoklī aizdegusies kāda elektro iekārta, iespējams, televizors. To noteiks izmeklētāji pēc ekspertīzes un aptaujājot dzīvokļa saimnieci. Tā izrādās ir kāda 92 gadus veca kundze. Arī viņa nogādāta slimnīcā ar saindēšanās pazīmēm, taču nopietnu draudu viņas dzīvībai nav.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas