6 minūtes glābj Pumpuru vidusskolas bērnus no griestu iebrukuma

0 komentāri

Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu, bet Latvijā pēc Zolitūdes traģēdijas cilvēki jau pieraduši dažādās iestādēs neviļus uzmest acis uz griestiem. Un acīmredzot, pareizi arī dara, jo modrību nedrīkst zaudēt. Šodien Pumpuru vidusskolā Jūrmalā, iebrūkot piekaramajiem griestiem, tikai laimīgas nejaušības dēļ neviens cilvēks necieta.

Šīs pirmdiena Pumpuru vidusskolā ne ar ko īpaši neatšķīrās no citām mācību dienām, līdz pēcpusdienā sākoties kārtējai stundai jaunā korpusa pirmā stāva priekštelpā ar pamatīgu blīkšķi nogāzās griezti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja konstrukcijas kristu sešas minūtes ātrāk, zem tām būtu palikuši teju visi bērni, kuriem tobrīd bija starpbrīdis un sekas varēja būt arī letālas, neizslēdz glābēji.

Paši skolnieki gan saka, ka nekas traks nav noticis – vismaz bail nevienam neesot bijis. Atskanējusi trauksme un visi mierīgi devušies uz izeju.

Skolas direktore gan nevēlējās šodien sniegt plašākus paskaidrojumus par notikušo. Vien piebilda, ka rīt mācību iestādes jaunajā korpusā stundas noteikti nenotiks. Direktores vietā informāciju medijiem sniedza Jūrmalas dome. Tagad domes pārstāvji skaidrosies ar atbildīgo uzņēmumu – SZMA Rīga, kas skolā veicis remontdarbus, jo ir acīmredzams, ka darbs veikts pavirši. Jāpiebilst, ka atbildīgais uzņēmums šobrīd atrodas maksātnespējas procesā.

Policijā šobrīd par notikušo ierosināts kriminālprocess. Lai varētu veikt ekspertīzes un noskaidrot kāpēc galu galā griezti nogāzās, talkā likumsargiem nākuši ugunsdzēsēji ar dzelzs zāģiem un citu demontāžas tehniku.

Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka rīt skolā paredzēts pārbaudīt arī pārējos stāvus, kuros piekaramos griestus likusi tā pati firma. Iespējams, kamēr nebūs skaidrības par drošību, mācības mazāko klašu skolēniem būs jāpārceļ uz Jaundubultu vidusskolu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas