Puisis Valmierā aplaupa savus vecvecākus un cer, ka par viņu nesūdzēsies policijā

0 komentāri

Ne visiem vecvecākiem ir paveicies ar mazbērniem. Valmierā kāds 25 gadus vecs puisis tieši pensijas dienā apciemojis savus tuviniekus un lūdzis iedot naudu. Tā kā pa abiem vecīši saņem tikai nedaudz vairāk par četrsimt eiro, viņi atteikušies sponsorēt mazdēla izklaides. Par to jaunais puisis sadusmojies un licis lietā dūres.

Turklāt neceļos aizgājušais mazdēls cerējis, ka vecīši viņu nenosūdzēs policijā, taču kļūdījies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paradoksāli, bet viņš iepriekš policijas redzeslokā nebija nonācis un nav arī narkomāns. Tieši narkomāni parasti nešķiro, kam uzbrukt – tuvinieki, sievietes, bērni – atkarīgajiem galvenais ir laupījums. Šis gadījums ir vienkārši totāla stulbuma paraugs.

Tagad lielāko daļu nolaupīto līdzekļu puisis cietušajiem jau ir atdevis. Kas tālāk notiks ar nekaunīgo mazdēlu, lems tiesa.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas