Postošā ugunsgrēkā iet bojā vīrietis

0 komentāri

Traģiski notikumi risinājušies Rīgā, netālu no Brasas dzelzceļa stacijas. Tur kādā dzīvoklī naktī sākusies degšana, radot nāvējošus dūmus. Divi vīrieši izmisīgi centušies no tiem izkļūt, taču viss beidzies bēdīgi.

Vakar no rīta kādas Tēraudlietuves ielas nama iedzīvotāji sajuta kodīgus dūmus, kas nāca no pirmā stāva dzīvokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki vēra vaļā kāpņu telpas logus, zvanīja ugunsdzēsējiem un gaidīja. Drīz vien ieradās glābēji, lai noskaidrotu, kas īsti dzīvoklī notiek. Tur bija tik pamatīgi dūmi, ka ne jau par velti neviens no mājas iedzīvotājiem neriskēja tur ieiet.

Ugunsdzēsēji maskās gāja iekšā dzīvoklī, kur vajadzēja atrasties diviem vīriešiem. Vienu no viņiem atrada netālu pie durvīm, savukārt otrs bija centies tikt līdz logam, bet neveiksmīgi. Glābēji nesa abus ārā no dzīvokļa un darīja, ko spēja, lai viņus izglābtu.

Diemžēl ugunsgrēkā vienu no vīriešiem glābt neizdevās, savukārt otru gan glābēji iznesuši no dzīvokļa laikus. Viņš gulējis uz grīdas, kur vairāk skābekļa, tāpēc viņam izdevies izdzīvot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas