Policistu intuīcija palīdz notvert bruņotus noziedzniekus

0 komentāri

Īsi pēc pusnakts iegriežoties vienā no degvielas uzpildes stacijām Krasta ielā, likuma sargi ievēro kādu nedaudz apskādētu BMW, kura pasažieri raisa inspektoru aizdomas. Kas tieši nodevis abus jaunos vīriešus, zina vien pieredzējušie policisti, kuru intuīcija trenēta gadiem. 

Lai pārliecinātos, kurš tad sēž pie BMW stūres un vai šis vīrietis nepārkāpj policijas kontroles noteikumus, kārtības sargi nolemj piestāt pie aizdomīgā auto un aprunāties ar tajā sēdošajiem kungiem. Jau mirkli vēlāk, pārbaudot autovadītāja dokumentus, atklājas, ka tik tiešām, vīrietis nemaz nedrīkst atrasties uz ielas, tādēļ policisti lūdz viņu uzkavēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī auto pasažieris manāmi nervozē, tādēļ vīri lūdz viņu izkāpt no auto. Īsa saruna, un mirklī, kad blakus stāvošais policists ir nedaudz novērsies, vīrietis dod kājām ziņu.

Pēc šāda atklājuma un atziņas, ka abi vīrieši jau iepriekš nonākuši konfliktā ar likumu, policisti ielūkojas autosalonā. Kā izrādās, šiem kungiem, tik tiešām ir ko slēpt.

Policistu nojauta par abu automašīnā sēdošo tipiņu nodomiem izrādījusies pilnīgi pareiza, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti papildspēki, kā arī kolēģi no Valsts policijas, kuriem uzticēts tālākais darbs ar aizturētajiem.

Abiem vīriešiem piektdienas rītu nācās sagaidīt aiz restēm, savukārt viņu kriminālajai pagātnei nu pievienoti vēl pāris ieraksti. Pēc likumsargu nozīmētās ekspertīzes rezultātu saņemšanas viņu pretlikumīgajam veikumam, visticamāk, tiks pievienota nelikumīga narkotisko vielu, kā arī ieroča glabāšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas