Policisti tvarsta autovadītājus – likuma pārkāpējus

0 komentāri

Ar dažu stundu intervālu likumsargu rokās netālu no lielveikala Mols nonākuši vairāki autovadītāji – pārkāpēji. Laikā, kad galvaspilsētas ielās pārsvarā redzami vien daži taksometri un policijas busiņi, viena no likumsargu patruļām ievēro kādu nepārprotami dīvainu autobraucēju, kurš netālu no lielveikala Mols cenšas iestūrēt savu automašīnu Krasta ielas pretējā braukšanas joslā. 

Kā izrādās, šis nebūt nav vienīgais pārkāpējs, kurš šajā dienā nonāk policistu rokās tieši pie šā lielveikala.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīta agrumā kāds aculiecinieks ziņo par aizdomīgu auto, kuram iespējams uzstādītas viltotas numura zīmes. Par laimi, spēkrats pa Krasta ielu dodas tieši policistu virzienā.

Pēc apturēšanas automašīnas vadītājs likumsargiem uzrādījis Krievijā izdotu autovadītāja apliecību, kā arī paskaidrojis, ka šī, it kā kaimiņzemē reģistrētā, auto dokumentus aizmirsis mājās.

Tomēr, lai arī jaunais vīrietis savu stāstu pasniedzis visnotaļ ticami, viņu iegāzis kāds šķietami nenozīmīgs sīkums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas