Policisti lūdz palīdzību atrast krāpnieku, kurš nekaunīgi izmantojis cilvēku lētticību

0 komentāri

Policija meklē krāpnieku, kurš atradis veidu, kā labi nopelnīt, izmantojot cilvēku lētticību. Tagad likumsargi meklē tos, kas kaut ko zina par šo personu!

Ja atpazīstat šo kungu ar ieģipsēto roku, policisti ļoti priecāsies par informāciju, kas palīdzētu viņu notvert. Ja jums ir kāda informācija, zvaniet pa tālr.: 67086000, 67086003, 67086026.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Persona piedāvājusi cietušajam viņu iekārtot darbā, taču pirms tam vaicājis personiskos datus, kur it kā pārskaitīt naudu. Rezultātā tika ņemti ātrie kredīti 1000 eiro apmērā, un persona to konstatēja, kad pie viņas sāka vērsties parādu piedzinēji.

Bankas kartes, internetbankas paroles un pieejas kodi ir domāti tikai un vienīgi to īpašniekam! Nekādā gadījumā nenododiet šos datus citiem, brīdina Degpunktā komanda.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas