Policijas reidi nav mazinājuši dzērājšoferu vēlmi sēsties pie stūres

0 komentāri

Par spīti aicinājumiem nebraukt reibumā daudzi šoferi šajos svētkos tomēr sēdušies pie stūres dzērumā un kopumā šādu gadījumu bijis vairāk nekā pagājušajā gadā. Tā šorīt LNT 900 Sekundēm atzina Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Tikmēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam svētku laikā bijuši 129 izsaukumi, par spīti aukstajam laikam lielākās raizes sagādājuši negadījumi uz ūdens – atrasti 3 noslīkušie. Bijuši arī vairāki izsaukumi, kas saistīti ar, iespējams, ļaunprātīgu dedzināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam izsaukumu nav bijis vairāk nekā citās brīvdienās, kaut arī nav iztikts bez Jāņiem raksturīgiem izsaukumiem.

Intervija ar ceļu policijas šefu Normundu Krapsi:

Intervija ar VUGD pārstāvi Viktoriju Gribusti:

Intervija ar NMPD pārstāvi Ingu Vītolu:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas