Policijas dienesta suns palīdz notvert dzīvokļa apzadzēju

0 komentāri

Vakar ap pulksten 5:00 no rīta Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Matīsa ielā notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka zaglis bija uzlauzis dzīvokļa durvis un nozadzis vairākas mantas, tajā skaitā trīs velosipēdus, sporta inventāru, divus portatīvos datorus, mobilos telefonus un citas lietas.

Pēc neilga brīža policijas darbinieki saņēma informāciju, ka pie netālu esošās daudzdzīvokļu mājas sētas ir pieslieti velosipēdi, kā arī pagalmā redzēts aizdomīgs vīrietis, kurš nes dažādas mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policistiem radās aizdomas, ka redzētais vīrietis varētu būt saistīts ar zādzību no dzīvokļa. Tādēļ, pārbaudot saņemto informāciju, policijas darbinieki devās uz norādīto vietu, tomēr neatrada ne pieslietos velosipēdus, nedz arī aizdomīgo vīrieti.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas kinologs ar suni. Dienesta suns policistus aizveda līdz kādas netālu esošas ēkas kāpņu telpai. Policijas darbinieki noskaidroja iespējamās vainīgās personas dzīvesvietu un pēc kāda laika aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti.

Policisti viņa dzīvesvietā atrada teju visas no dzīvokļa nozagtās mantas. Likumsargi aizturēto vīrieti nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka viņš jau iepriekš tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Tuvākajā laikā tiks lemts arī par drošības līdzekļa piemērošanu. Šobrīd par zādzību no dzīvokļa ir uzsākts kriminālprocess.

Vīrietim par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas