Policijas darbinieki brutāli piekauj iepriekš sodītu cilvēku

0 komentāri

Kāds nepatīkams gadījums noticis Bauskas pusē – policijas darbinieki kājām spārdījuši un stekiem dauzījuši jau roku dzelžos saslēgtus aizturētos, ziņo aculiecinieki. Viņi ir pārliecināti, ka šajā gadījumā varas pārstāvji pārcentušies ar spēka izmantošanu.

Saņemot ziņu, ka vīrietim, kurš iznācis no ieslodzījuma vietas, sodīts par izvarošanu un slepkavību, tiek izteikti draudi dzīvībai, divi Bauskas policisti devušies uz mājām pie aizdomās turamajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policists uzreiz rīkojās – sākumā apgāza galdu un tad trieca viņa galvu pret sienu. Aizdomās turamo metās aizstāvēt viņa vecākais brālis, stāsta Jolanta, aizturēto māsa. Policisti paziņojuši kolēģiem, ka aizturētie pretojas. Notikuma vietā ieradās papildspēki, un aizturētie tika saslēgti roku dzelžos.

”Viņiem ar to bija par maz – sākas brutāla spārdīšana. Viens policijas darbinieks spēra ”kārtīgi”, otrs darbinieks ar steku, ar abām rokām sita pa muguru. Otru brāli divi policisti spārdīja ar kājām,” stāsta kāds anonīms aculiecinieks.

Tagad abi brāļi atrodas ieslodzījuma vietā. Pret viņiem izvirzīti divi kriminālprocesi.

Abām personām tika sniegta medicīniskā palīdzība, sacīja policijas pārstāve. Pašlaik ir uzsākta dienesta izmeklēšana.

”Ja vēl arestētu kā cilvēkus, tad neviens nekā neteiktu; bet, kad viņi tika šādi pazemoti un piekauti līdz bezsamaņai, – tas nav normāli,” saka Jolanta.

Plašāk – skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas