Policijai pie iereibuša vīrieša izdevies atrast 2,6 gramus heroīna

0 komentāri

Vakar ap pulksten 14:00 Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki Iļģuciemā pamanīja kādu vīrieti, kurš izskatījās manāmi apreibis. Policijas darbinieki uzrunāja vīrieti, taču viņš nespēja adekvāti atbildēt, tādēļ radās aizdomas, ka viņš atrodas narkotisko vielu ietekmē.

1976. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts iecirknī, kur, pārbaudot viņa personīgās mantas, policisti atrada iepakojumu ar pulverveida vielu. Veicot atsavinātās vielas ekspertīzi, likumsargi noskaidroja, ka iepakojumos atrodas 2,6 grami heroīna. Melnajā tirgū šāds daudzums heroīna maksā aptuveni 390 eiro.

Aizturētais iepriekš bijis tiesāts par laupīšanu.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas