Policijai izdevies aizturēt psihoaktīvo vielu glabātāju un tirgoni

0 komentāri

Jūrmalas iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki Kauguros uz ielas pamanīja aizdomīgas uzvedības vīrieti. Policistiem radās aizdomas, ka vīrietis atrodas kādu apreibinošu vielu ietekmē. Administratīvā kārtībā tika aizturēts 1988. gadā dzimis vīrietis. Pārbaudes laikā viņa kabatās atrada 18 maisiņus ar aizliegtajām jaunajām psihoaktīvajām vielām (JPV).

Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par JPV neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā. Veicot sankcionētu kratīšanu aizturētā dzīvesvietā Kauguros, policijas darbinieki atrada vēl 235 iepakojumus ar JPV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Identificējot aizturēto vīrieti, policisti noskaidroja, ka viņš jau iepriekš četras reizes tiesāts par zādzībām. Šobrīd aizturētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Tāpat policijas darbinieki saņēma informāciju par vīrieti, kurš Kauguros, iespējams, nodarbojas ar JPV tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti aizturēja 1999. gadā dzimušu jaunieti, pie kura tika atrasti četri iepakojumi ar aizliegtajām JPV.

Pret jaunieti ir uzsākts kriminālprocess par jauno psihoaktīvo vielu realizēšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas