Policija vecā angārā uziet teju divus miljonus nelegālo cigarešu

0 komentāri

Šonedēļ Daugavpils novadā, īstenojot operatīvos pret akcīzes preču nelikumīgu apriti vērstos pasākumus, policijas darbinieki uzgājuši nelikumīgo cigarešu glabātuvi un izņēmuši gandrīz divus miljonus cigarešu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne norāda, ka 26.janvārī Daugavpils novada Naujenes pagastā policijas darbinieki noskaidroja iespējamo nelikumīgo cigarešu glabātuvi, kas bija ierīkota veco angāru telpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot sankcionētu kratīšanu aizdomīgajā vietā, policistu aizdomas apstiprinājās, kopumā tika izņemts 1 894 000 nelikumīgo cigarešu. Turpat uz vietas tika aizturēti arī divi 1983. un 1959.gadā dzimuši vīrieši, kuri atzīti par aizdomās turamajiem.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas