Policija: Summer Sound aizvadīts mierīgi, taču 7 cilvēki pieķerti ar narkotikām

0 komentāri

Ņemot vērā lielo apmeklētāju daudzumu, no policijas skatpunkta festivāls noritējis mierīgi, jo pārkāpumu skaits attiecībā pret apmeklētāju daudzumu ir neliels, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Festivāla dienās tika pieķerti septiņi apmeklētāji, kuriem līdzi bijušas narkotiskās vielas – lielākoties marihuāna nelielā apmērā, taču pāris gadījumos arī neliels daudzums amfetamīnu grupas vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt personas, kas atradušās narkotisko vielu iespaidā bijušas par vienu vairāk – astoņas. Tāpat pieķerti arī astoņi nepilngadīgie alkohola reibumā, šajos gadījumos pie atbildības tiks saukti arī vecāki, kas nav pienācīgi uzraudzījuši savas atvases.

Pāris apmeklētāji savā starpā arī izvicinājuši dūres, taču smagas traumas nevienam nav nodarītas. Pieķerti arī trīs autovadītāji, kas sēdušies pie stūres reibumā.

Abas pasākuma dienas un arī pēc festivāla policija pastiprināti uzraudzīja sabiedrisko kārtību un drošību. Bija arī piesaistīti kinologi ar suņiem, kas palīdzēja atrast aizliegtās vielas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas