Joks ar viltus spridzekli beidzas pēc 36 minūtēm

0 komentāri

Policija piektdien saņēma zvanu par spridzekli kādā ēkā Ropažu ielā. Reaģējot uz zvanu uz notikuma vietu devās operatīvo dienestu darbinieki. Pretterorisma vienība Omega uzsāka ēkas pārbaudi, taču spridzekli neatrada.

Policijas darbinieki, analizējot zvanu ierakstus, pēc fona trokšņiem izskaitļoja zvanītāja iespējamo atrašanās vietu, kas izrādījās salīdzinoši netālu no nama Ropažu ielā. Jau pēc 36 minūtēm iespējamais zvanītājs tika aizturēts, un, pārbaudot viņa telefonu, tika gūts apstiprinājums, ka viņš veicis zvanus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais vīrietis nogādāts Rīgas Brasas iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš ir dzimis 1989.gadā. Šobrīd arī zināms, ka viņš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Par šādu zvanu veikšanu draud kriminālatbildība un reāls cietumsods, Turklāt vēlāk no šiem zvanītājiem operatīvie dienesti piedzen arī izdevumus, kas radušies, reaģējot uz viltus izsaukumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas