Policija sāk kriminālprocesu par aicinājumu nolinčot bēgļus Tukumā

0 komentāri

Tukuma policija uzsākusi kriminālprocesu par kāda 24 gadus veca vīrieša naidpilnajiem ierakstiem sociālajā vietnē Facebook. Emociju uzplūdā vīrietis aicinājis izdemolēt kādu ēku, kurā, pēc viņa paziņu teiktā, mitinās bēgļi.

Sestdien Valsts policija saņēma vairākus ziņojumus par kādu 24 gadus vecu vīrieti, kurš internetā aicinājis uz vardarbību pret patvēruma meklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš savā Facebook profilā apgalvoja, ka Tukumā ieradušies imigranti un viņš it kā zinot viņu dzīvesvietu. Jaunietis aicināja izrēķināties ar bēgļiem, taču viņa bravūru ātri vien pārtrauca vietējā policija.

Policijā viņš skaidroja, ka kļuvis dusmīgs, vērojot imigrantu izdarības Ķelnē, un par Tukuma adresi, kurā it kā dzīvo nelegāļi, dzirdējis baumās no paziņām. Pārbaudot adresi, policija noskaidroja, ka ēkā dzīvo Latvijas pilsoņi un neviena bēgļa tur nav.

Tagad lieta nodota prokuratūrā, un agresoram draud līdz pat trim gadiem cietumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas