Policija pārbaudījusi 3000 adrešu, kur iedzīvotāji ziņo par nelegālu alkohola tirdzniecību

0 komentāri

Valsts policija ir pārbaudījusi vairāk nekā trīs tūkstoši nelegālā alkohola tirdzniecības jeb tautā dēvēto ”točku” vietu.

2012. gada jūnijā policija izveidoja ”točku karti”, kurā iedzīvotāji varēja anonīmi ziņot par nelegālām alkohola tirdzniecības vietām. Līdz šim policija saņēmusi gandrīz četrus tūkstošus satrauktu iedzīvotāju ziņojumu un pārbaudījusi vairāk nekā trīs tūkstošus adrešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iekšlietu ministrijas informācijas centra mājas lapā atrodamā ”točku karte” anonīmajiem ziņotājiem vai šīs vietnes apmeklētājiem ar jau iepriekš atzīmētajiem punktiem nav redzama. Šāda kārtība pastāvot drošības nolūkos. Taču likumsargi ziņo, ka šobrīd tajā ir adreses, par kurām iedzīvotāji ziņojuši pat 20 reižu.

Kopumā Latvijā visvairāk punktu ”točku kartē” atzīmēti Rīgas reģionā, otrs točkām blīvākais ir Latgales reģions, bet tam seko Vidzeme un Kurzeme.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas