Policija pamana vīrieti ar dīvainu uzvedību un atsavina metamfetamīnu

0 komentāri

Policisti aizturējuši vīrieti, kurš savās mantās glabājis 27,4 gramus metamfetamīna.

Tas noticis 17. janvārī ap pulksten 23:00. Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki uz ielas pamanīja vīrieti, kurš izskatījās krietni iereibis. Policisti ar vīrieti uzsāka sarunu, tomēr viņš nespēja adekvāti atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, tādēļ policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrietis atrodas narkotisko vielu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti 1986. gadā dzimušo vīrieti nogādāja policijas iecirknī, kur pārbaudes laikā pie viņa atrada un atsavināja 27,4 gramus metamfetamīna. Šāds daudzums metamfetamīna melnajā tirgū maksā ap 410 eiro.

Aizturētais jau iepriekš bijis divas reizes tiesāts par zādzībām.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu. Vīrietim par šādu likuma pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas