Policija noķer vīrieti, kurš izsitis automašīnai stiklu un nozadzis navigācijas sistēmu

0 komentāri

Policija notvērusi vīrieti, kurš Kr. Valdemāra ielā atstātai automašīnai izsitis stiklu un nozadzis no tās navigācijas sistēmu.

Vakar Rīgas Brasas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Krišjāņa Valdemāra ielu, kur apzagta automašīna. Kāds garāmgājējs bija pamanījis, ka vīrietis izsit automašīnas stiklu, nozog navigācijas iekārtu un aizbēg no notikuma vietas, iekāpjot sabiedriskajā transportā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Speciālo uzdevumu bataljona policisti 1982. gadā dzimušo vīrieti drīz vien aizturēja un nogādāja viņu Rīgas Brasas iecirknī. Aizturētais atzina savu vainu zādzībā, un nozagtā navigācijas iekārta tika atgūta.

Par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas