Policija noķer vīrieti, kas Pierīgā savedis būvgružu kalnu

0 komentāri

Policija pieķērusi kādu kravas automašīnas šoferi, kurš regulāri izgāzis atkritumus Pierīgā, netālu no Skanstes ielas.

Katrs, kurš reiz spēris soli Pierīgas mežos, visdrīzāk ir redzējis atkritumus, ko tur atstājuši negodprātīgi cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki jau pirms pāris dienām dažu simtu metru attālumā no Skanstes ielas uzgāja vairākus, iespaidīgus būvgružu kalnus. Tā kā tie parādījušies pavisam nesen, turpmāko patruļu laikā, vīri šeit iegriezušies visai regulāri.

Kādā no patruļām policisti aizturēja kādu aizdomīgu kravas automašīnas vadītāju. Par lielu pārsteigumu policistiem, viņš pat neliedzās, ka šeit izgāzis būvgružus, kā arī labprātīgi piekrita ar savu auto doties līdzi kārtības sargiem uz pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldi.

Izrādās, ka kravas auto stūrētajam par šīs dienas veikumu pienākas sods no 70 līdz pat 700 eiro, turklāt par saviem līdzekļiem jāaizvāc izgāztie atkritumi. Savukārt juridiskajai personai jeb kravas auto īpašniekam jārēķinās ar soda naudu, kas rakstāma ar četriem cipariem. Par šo pārkāpumu var pat konfiscēt auto.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas