Policija no kādas Rīgas kafejnīcas konfiscē nelegālo alkoholu

0 komentāri

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma informāciju par, iespējams, nelegāla alkohola tirgošanu kādā kafejnīcā Rīgā, Eksporta ielā. Veicot pārbaudi, likumsargi konfiscēja 8,5 litrus plastmasas pudelēs pildītu, visticamāk, atšķaidītu spirtu.

Notikuma vietā aizturēta 1955. gadā dzimusī pārdevēja, un aizdomīgā dzira nosūtīta ekspertīzes veikšanai. Pašlaik tiek gaidīti ekspertīzes rezultāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētā pārdevēja, kura iepriekš nav sodīta, savu vainu atzina. Uz nopratināšanu ir uzaicināti arī kafejnīcas īpašnieki. Šis uzņēmums policijas redzeslokā nonācis pirmo reizi.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.1 panta par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas