Policija meklē divus vīriešus aizdomās par bezpajumtnieku nogalināšanu Valmierā

0 komentāri

Vakar Valmierā Valsts policijas darbinieki atrada divu vīriešu līķus ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Izmeklēšanas ietvaros policija šobrīd meklē divas personas un aicina atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par šo personu atrašanās vietu.

Vakar vakarā policija saņēma izsaukumu uz Valmieras pilsētas kapiem, kur bija atrasts kāda 1960. gadā dzimuša vīrieša līķis. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka līķim ir vardarbīgas nāves pazīmes un uzreiz tika uzsākts kriminālprocess. Veicot operatīvās darbības pāris simtu metru attālumā kādā pamestā saimniecības ēkā policisti atrada vēl viena vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka otrs vīrietis dzimis 1959.gadā, abi upuri bijuši bezpajumtnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess un saistībā ar šiem notikumiem Valsts policija meklē divus vīriešus – 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu. Ikvienu, kam ir kāda informācija par šo vīriešu atrašanās vietu, policija aicina ziņot, zvanot 64201300 vai 110.

Šobrīd izmeklēšanas pamatversija liecina, ka starp upuriem un meklēšanā esošajiem vīriešiem iepriekš bija izcēlies savstarpējs konflikts.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas