Policija konstatē, ka Alberta ielā suns tomēr netika izmests pa logu

0 komentāri

Pagājušajā sestdienā, 29. augustā, ap pulksten 14.40 pēc palīdzības pie Valsts policijas Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri tobrīd patrulēja pilsētas centrā, vērsās iedzīvotāji. Viņi apgalvoja, ka Alberta ielā pa logu, iespējams, izmests suns, kas uzkritis uz kādas automašīnas jumta.

Veicot notikušā tālāko pārbaudi, policija konstatējusi, ka notikušais ir nelaimes gadījums, un šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu pret dzīvnieku. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka suns uz kādu laiku bija atstāts viens pats dzīvoklī, un šajā laikā iekļuvis istabā, kurā bija atvērts logs, pa kuru dzīvnieks izlēca.

Kā policijai atzina Dr. Beinerta klīnikas pārstāve, iespējamais negadījuma iemesls varētu būt tas, ka ģimene, kurai pieder suns, ir nesen nomainījusi dzīvesvietu, un suns ar to vēl nav apradis, tādēļ centies izkļūt no telpām. Sunim ir veikta operācija, un dzīvnieks šobrīd jūtas labi. Ir zināms, ka suņa saimnieki par suni rūpējas un sadarbojas ar klīniku suņa atveseļošanās procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija izsaka pateicību Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri savainoto suņu meiteni nogādāja Dr. Beinerta klīnikā.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas