Policija: Imantas pedofils nav atrasts, meklēšanu nevarētu saukt par neveiksmīgu

0 komentāri

Imantas pedofila lietā pārbaudītas aptuveni tūkstoš personas, taču vainīgais vēl nav atrasts, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš minēja, ka izmeklēšanu, lai arī noziedznieks nav atrasts, nevarētu saukt par nesekmīgu, jo tās gaitā atrasti vairāki citi cilvēki, kas paveikuši dzimumnoziegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki Imantas pedofila lietas sakarā tiek pārbaudīti ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā, pauda T. Sadovskis.

Fotorobots

Fotorobots

Jau ziņojām, ka Latvijā pēdējā laikā saasinājies jautājums par dzimumnoziegumiem, kas paveikti pret bērniem.

Jūlija sākumā policija Jūrmalā ir aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par netiklām darbībām ar mazgadīgajiem. 47 gadus vecais vīrietis aizturēts tās pašas dienas vakarā, kad cietusī – 10 gadus veca meitene – iesniedza policijā iesniegumu par netiklu darbību veikšanu pret viņu. Tāpat iepriekš ziņots arī par citiem dzimumnoziegumiem. Tāpat aktualizējies jautājums par sodiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas