Policija bezpajumtnieku glābšanai vien iztērē milzīgas naudas summas

1 komentārs

Ogrē ir kāds pārkāpējs – rekordists, kurš likumsargu iecirknī nonācis jau teju 100 reižu. Ogres pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis atklāj, ka viņa padoto apkalpojamajā teritorijā ir aptuveni desmit tādu pārkāpēju, kurus vai ikviens vietējais kārtības sargs pazīst jau pa gabalu.

Šie pārsvarā iedzert mīlošie bezpajumtnieki likumsargu un vietējo iedzīvotāju uzmanību izpelnās tieši ar savu neadekvāto uzvedību reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības policijas priekšnieks piekrīt, ka katrs no šiem pastāvīgajiem klientiem krietni patukšo policijas budžetu, un tikai bezpajumtnieku glābšanai vien tiek iztērētas milzīgas naudas summas.

Diemžēl, kamēr būs šādi cilvēki, kuri par mājvietu labprāt uzskata vietējo autoostu, dzelzceļa staciju vai namu kāpņu telpas, kārtības sargiem nāksies reaģēt uz cilvēku sūdzībām par šo tipiņu sastrādātajām cūcībām. Tāpat vīriem nāksies steigties palīgā katram, kurš aizmidzis sniega kupenā vai peļķē, pat neņemot vērā to, ka šādu situāciju konkrētais pilsētnieks piedzīvo jau desmito reizi.

Skumjākais šajā stāstā ir tas, ka, pat neskatoties uz iespaidīgajām soda naudām, kuras vairākiem pārkāpējiem jau veido pat desmit tūkstošus eiro, cerība šo naudu kādreiz piedzīt ir pielīdzināma nullei.

Bezpajumtniekiem pārsvarā gadījumu nepieder nekas vairāk kā mugurā esošās drēbes un stiprais reibums, savukārt par nenomaksātām soda naudām Latvijā cietumā nevienu neliek.

1 komentārs

TOP komentāri

  • tarzants
    0

    tarzants

    Vel bus vairak tadi cilveki,ja valdima neko nemainis cilveka labuma.

    27.02.2015 09:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas