Policija atsavina ievērojamu daudzumu metamfetamīnu

0 komentāri

 Valsts policijas (VP)  Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki sadarbībā ar VP  Latgales reģiona pārvaldes un Muitas Kriminālpārvaldi aizturējuši divas personas, kuru automašīnā atsavināja ap 200 gramiem metamfetamīnu.

Vīrietis un sieviete, kuri pārvietojās ar automašīnu ”Mazda 626” tika aizturēti vakar, 14.augustā Krustpils pagastā. Automašīnā tika atrasti vairāki iepakojumi ar metamfetamīna saturošu vielu. Personas aizturētas un ievietotas īslaicīgā aizturēšanas vietā, ir jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā un ir narkotisko vielu lietotāji. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētie nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas