Policija aizturējusi trīs šoferus, kuri mēģinājuši “atpirkties” ar kukuli

0 komentāri

Aizvadītajā nedēļā Rīgas reģionā aizturēti trīs autovadītāji, kas mēģinājušies “atpirkties” ar kukuli, ziņo Valsts policija.

Pajājušajā pirmdienā, 9.maijā, pulksten 14.05 uz Jūrmalas – Talsu šosejas ceļu policisti apturēja kādu Opel Astra markas automašīnu. Tās vadītājs pie atļautajiem 50 kilometriem stundā brauca ar 90 kilometriem stundā. 1954.gadā dzimušais automašīnas vadītājs, lai izvairītos no administratīvā soda, policistam deva 15 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl kādu ātrumpārkāpēju ceļu policisti apturēja trešdien, 11.maijā, pulksten 14.10 Rīgā, Kurzemes prospektā, kur automašīnas Volkswagen vadītājs pie atļautajiem 70 kilometriem stundā traucās ar 106 kilometriem stundā. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1977. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva desmit eiro kukuli.

Savukārt sestdien, 14.maijā, pulksten 17.37 Rīgā, Satekles ielā ceļu policisti apturēja automašīnu Volkswagen, kuras vadītājs neievērojot ceļa zīmju norādes, bija novietojis savu automašīnu stāvēšanai autobusu stāvvietā. Automašīnas šoferis, 1958.gadā dzimis vīrietis, lai izvairītos no soda, policistam deva desmit eiro kukuli.

Par visiem trim gadījumiem policijā sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā fiksēti 19 gadījumi, kad pret autovadītāju sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas