Policija aiztur vairākus vīriešus un atsavina ievērojamu daudzumu narkotiku

0 komentāri

Policisti par narkotisko vielu glabāšanu un tirgošanu aizturējuši vairākus vīriešus – ir atsavināts karfentanils un teju 50 grami amfetamīna.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti 31. decembrī ap pulksten 1.45 Rīgā, Dombrovska ielā, aizturēja 1982., 1983. un 1984. gadā dzimušus vīriešus. Pie viņiem kopā tika atrasti un atsavināti 49,7 grami amfetamīna. Šāds daudzums amfetamīna melnajā tirgū maksā aptuveni 750 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētie vīrieši arī iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu. Šobrīd par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

Tāpat arī Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, tirgo narkotiskās vielas. Pārbaudot iegūto informāciju, policisti vakar, 6. janvārī, Rītupes ielā aizturēja 1996. un 1997. gadā dzimušus puišus, pie kuriem atrada un atsavināja aptuveni vienu gramu karfentanila. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd par narkotisko vielu realizāciju grupā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz desmit gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas