Policija aiztur Itālijas pilsoni, kurš pie mācību iestādes pašapmierinājies

0 komentāri

Trešdien, 8. jūlijā, pie Rīgas 66. speciālās vidusskolas Katrīnas ielā policija aizturēja 1965. gadā dzimušu Itālijas pilsoni, kurš veica netiklas darbības pašapmierinoties, informē Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Aizturētais Itālijas pilsonis nodots Valsts policijai lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldības policijas darbinieki informē, ka bērni, par laimi, incidentu nav redzējuši, līdz ar ko psiholoģiskas traumas nav guvuši.

Vīrietis netiklās darbības veicis, apstājies iepretim skolai – pie dzīvojamās ēkas sienas. Bērni tobrīd skolā nav bijuši – mazie Dziesmu svētku dalībnieki bijuši mēģinājumā.

Aizturētais ir nevis tūrists, bet Itālijas pilsonis, kurš kopā ar ģimeni dzīvo Rīgā. Turklāt viņš spējis sazināties latviski.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas