Policija aiztur iereibušu un kauslīgu pārīti

0 komentāri

Divu promiļu reibumā kāda sieviete un vīrietis sakāvušies savā starpā un pēc tam uzbrukuši likumsargam. Šādu ainu 6. oktobrī varēja vērot Grīvas masīva rajonā.

Patrulējot Grīvas masīva rajonā, policisti uz ielas ievēroja, kādu vīrieti un sievieti, kuri savā starpā kaujas. Policijas darbinieki nekavējoties devās pie agresīvi noskaņotajām personām. Likumsargi centās izšķirt abus konfliktā iesaistītos, un tad agresīvais vīrietis uzbruka policijas darbiniekam un sāka viņu sist, kamēr sieviete centās policistam noraut atstarojošo vesti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušajam policistam un viņa kolēģim izdevās savaldīt kautiņā iesaistīto 1987. gadā dzimušo vīrieti un 1985. gadā dzimušo sievieti. Abas personas tika nogādātas iecirknī, kur noskaidroja, ka abi atrodas aptuveni 2 promiļu reibumā.

Par personu grupas pretošanos varas pārstāvim ir uzsākts kriminālprocess. Likumā šādam noziegumam paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas