Pļavniekos aiztur vīrieti, kurš polietilēna maisiņos paslēpis 3000 nelegālo cigarešu

1 komentārs

Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti Rīgā, Andreja Saharova ielā, pamanīja aizdomīgas uzvedības vīrieti, kurš līdzi nesa arī divus polietilēna maisiņus.

Policistiem bija aizdomas, ka tajos varētu atrasties nelegālās akcizētās preces, tādēļ lūdza uzrādīt maisiņu saturu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja 150 paciņas nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti no 1969. gadā dzimušā vīrieša kopā atsavināja 3000 nelegālo cigarešu.

Par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu ir uzsākta administratīvā lietvedība. Par šādu pārkāpumu fiziskai personai var draudēt naudas sods no 70 līdz 700 eiro.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Es
    0

    Es

    A.Saharova ielā, blakām Maxima X, pie tā saucamā diennakts veikala visu laiku tirgo nelegālās cigaretes un alkoholu, spēpjot maisiņos gan blakus pagalma kokos, krūmos, žogos, zem mašīnām. Pati to novēroju katru dienu un visi vietējie iedzīvotāji zina par šo tirdzniecību. Nebrīnos, ka policijai tas sen ir zināms, jo viņi tur ir vesels bars, kas neslēpjoties un nebaidoties katru dienu apgrozās. Strādājat vērīgāk, tā tiešām ir elle, kas tur notiek.

    17.11.2015 07:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas