Plašs ugusngrēks izposta daudzbērnu ģimenes mājokli

1 komentārs

Septiņu bērnu ģimene vakar Tukumā palikusi bez jumta virs galvas. Tiešā nozīmē skatoties – jumts viņiem, protams, ir taču nelielais bēniņu dzīvoklītis izdedzis tik pamatīgi, ka tā atjaunošanai būs nepieciešams vēl ilgs laiks un prāvi līdzekļi. 

Talsu ielas divstāvu namā šodien pēcpusdienā valda miers, bet iedzīvotāju sejās redzams, ka rūpju un bēdu tagad uz pleciem ne mazums. Septiņu bērnu mamma Tatjana pastāsta, ka ugunsnelaime sākusies no gala istabiņas. Par ugunsgrēka iemesliem viņai grūti spriest, taču nevar noliegt – brīdī, kad parādījušies pirmie dūmi, tur tuvumā spēlējušies bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimene šobrīd apsver iespēju pārcelties pie radiem, kuri uz laiku izbraukuši, bet pēc tam pamazām ķerties pie remonta, jo, par laimi, šis ir tas gadījums, kad ēka bijusi apdrošināta.

Tukuma Sociālais dienests Tatjanai piedāvājis pagaidu mitekli. Sieviete saka – bērniem nav vietas antisociālā vidē. Piedāvājums noraidīts.

Arī Tatjanas vīrs Artis ir pārliecināts, ka ar apdrošināšanas naudu un draugu palīdzību paši tiks galā ar postažu. Vienīgais, ka tiešām šobrīd nav iespējams aptvert, kas notika gala istabiņā. Nevienam negribas ticēt, ka vainīgi bērni, bet arī citas versijas šķiet neticamas.

Šis ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad ugunsgrēks jumta konstrukcijās beidzas ar relatīvi maziem zaudējumiem. Ugunsdzēsēju datos norādīts, ka izdeguši sešdesmit kvadrātmetri, bet faktiski vismaz puse no telpas tikai apkvēpusi un tajā pēc neliela kosmētiska remonta varētu dzīvot. Visvairāk cietusi gala istabiņa un virtuve – tur viss jāsāk burtiski no nulles.

1 komentārs

TOP komentāri

  • dzika
    0

    dzika

    Nesaprotu-kur tad bija vecaki? Ka tad vini zin teikt, ka gala istaba bija berni, ja gadijuma nebija majas? Ja bija vecaki Majas, vai tadnejuta, ka dzivokli ir izcelies ugunsgreks? Varbut es kaut ko nesapratu?...

    18.06.2015 23:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas