Piešķir prēmijas policistiem, kas atteicās no prāviem kukuļiem

0 komentāri

Diviem Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem piešķirtas prēmijas, jo viņi atteikušies no kukuļa korupcijas lietā, ziņo policijas pārstāvji.

Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes (OVDUP) darbinieki, veicot darba pienākumus, konstatēja nelegālo tabakas izstrādājumu tirdzniecību – cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Lai likumsargi neuzsāktu lietvedību, likuma pārkāpēji policijas darbiniekiem piedāvāja kukuli, taču pašvaldības policijas darbinieki no piedāvājuma atteicās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abas personas, kas saistītas ar šo lietu, tika aizturētas un nodotas Valsts policijas darbiniekiem.

Par kukuļošanas gadījumu tika ierosināts kriminālprocess, uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros izņemtas 6460 cigaretes.

Tāpat apbalvoti arī policisti, kas drošsirdīgi izglāba vīrieti, kas bija ielūzis Ķīšezera ledū. Apsekojot Mežaparka atpūtas zonu, likumsargi saņēma izsaukumu, ka Ķīšezera ledū ir ielūzis vīrietis. Ierodoties nelaimes gadījuma vietā, policijas darbinieki uzmeklēja slīkstošo vīrieti, kurš atradās 350 metru attālumā no krasta līnijas.

Līdz brīdim, kamēr ieradās papildus spēki, kārtībnieki-glābēji veica visu iespējamo, lai noturētu cietušo virs ūdens.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas