Pie rokas pieķer dedzinātāju trio

0 komentāri

Jelgavā gada sākumā tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, kurš pieķerts dedzinām atkritumu konteinerus, taču acīmredzot viņš šajā Zemgales lielpilsētā nav vienīgais šādu izklaižu cienītājs, jo konteineri deguši atkal un atkal.

Divas dienas pēc kārtas Jelgavā, Asteru un Puķu ielu apkārtnē, atkal deguši atkritumu konteineri. Ja iepriekš pieķertie piromāni sēž aiz restēm vai gluži vienkārši nomierinājušies, tad jāsecina, ka vieta tukša nestāv un šo huligānu nodarbi pārņēmuši citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji, braucot dzēst degošos konteinerus, benzīnā jau nobraukājuši ne vienu vien simtu eiro, jo uz Asteru, Aspazijas un Puķu ielu neilgā laikā saņemti vismaz sešdesmit izsaukumi.

Iespējams, tāpat kā pavasarī, kad tika aizturēts 30 gadu vecs piromāns, arī rudenī Jelgavā saistībā ar šādiem izsaukumiem iestāsies miers, jo pašvaldības policisti pie rokas pieķēruši piromānu trijotni.

Par šādu noziegumu gan nevienu jaunieti neapcietinās, taču tas nenozīmē, ka nebūs kriminālprocesa. Un draudi nokļūt cietumā uz laiku līdz pat desmit gadiem, domājams, aizturētajiem būs laba mācība neko tādu vairs nekad neatkārtot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas